Wymiana oleju
wymiana oleju Tarchomin

Darmowy przegląd auta – czy to możliwe?

W Warszawie przegląd auta, czyli sprawdzenie zawieszenia, klocków i tarcz hamulcowych, wycieków, płynów eksploatacyjnych, itd. to w zdecydowanej większości usługa płatna. Jednakże nieliczne serwisy proponują nam takie oględziny, przydatne zwłaszcza w trakcie lub po zakupie używanego auta, całkowicie bezpłatnie. Nie ma tu żadnego haczyka. Po prostu większość kierowców widząc, że jakiś element wymaga natychmiastowej naprawy bądź wymiany wraca do danego serwisu zostawiając tam swoje pieniądze.

Darmowy przegląd samochodu Warszawa jest atrakcyjny zarówno dla klienta jak i warsztatu. Klient zaoszczędzi pieniądze i w porę dowie się, co należy w samochodzie niezwłocznie wykonać, aby nie skończyło się to poważniejszą awarią. Serwis rzetelnie podchodząc do sprawy, robi sobie darmową reklamę i zyskuje nowego zadowolonego klienta.

Bezpłatny przegląd auta w Warszawie oferuje między innymi serwis mechaniczny na Żeraniu mieszczący się na ulicy Konwaliowej 5. Punkt ten jest godny polecenia ze względu na bardzo doświadczony zespół mechaników oraz wieloletnie doświadczenie, gdzie idea darmowego przeglądu istnieje od samego początku działania warsztatu samochodowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *